POLECAMY

 

 

 

OPIEKA PRZEKRACZAJĄCA DYSTANS

Dzięki SiDLY Care

możesz opiekować się bliskimi niezależnie od miejsca i czasu.     

  SiDLY Care to profesjonalne narzędzie medyczne oznaczone certyfikatem jakości  

 

 

 

Zmyślą o osobach, które chciałyby opiekować się swoimi bliskimi mimo dzielącej ich odległości powstało nasze urządzenie  SiDLY Care – pierwsza opaska telemedyczna łącząca w sobie wszystkie zalety rozwiązań eHealth i eCare.  

 

SiDLY Care jest połączeniem prostoty i wygody. Dzięki dyskretności i łatwości użycia nie zakłóca wykonywania codziennych czynności. Zwiększa poczucie bezpieczeństwa, pozwala na systematyczność pomiarów, bieżący monitoring, swobodę funkcjonowania i niezależność. Opiekunowi daje możliwość wykonywania codziennych obowiązków, a jednocześnie przekonanie, że odległość nie ma znaczenia dla opieki nad bliskimi.

 

  Regularny pomiar rytmu serca, dzięki funkcji Heart Secure  

Funkcja HeartSecure pozwala na regularne badanie rytmu pracy serca, dzięki czemu możesz zapobiegać i wcześnie wykrywać większość schorzeń tego narządu. Obserwuj wyniki, które są widoczne w aplikacji i platformie opiekuna przez 24 godziny na dobę. Innowacyjne sensory i algorytmy wykorzystane w urządzeniu są oparte na samouczących sieciach neuronowych, które dopasowują się do zachowań użytkownika opaski.

Badanie temperatury skóry,dzięki funkcji  Skin  Watcher

Pamiętaj, że temperatura skóry jest zawsze niższa od temperatury ciała. Jej niska wartość może świadczyć o wyziębieniu lub innych zaburzeniach zdrowotnych. Monitoruj dane i reaguj, gdy zauważysz znaczne odchylenia od normy. Specjalne sensory regularnie zapisują wyniki widoczne przez 24 godziny na dobę w aplikacji i platformie opiekuna.

 

   Reaguj na upadek, dzięki funkcji Smart Detektor 

Dzięki funkcji SmartDetector, która przesyła alarm do aplikacji lub platformy opiekuna, natychmiast dowiesz się, gdy bliska Ci osoba upadnie, bądź straci przytomność. Szybka reakcja pozwoli zapobiec przykrym konsekwencjom takiego zdarzenia. Zaawansowane technologie MEMSowe połączone z inteligentnymi algorytmami dopasowują się do użytkownika zapamiętując jego zachowania, dzięki czemu nie wprowadzają opiekuna w błąd.

Odbieraj informacje o złym samopoczuciu,dzięki funkcji  Care Button

Miej pewność bezpieczeństwa najbliższej osoby, dzięki znajdującemu się na urządzeniu przyciskowi SOS. Pozwala on na szybkie powiadomienie opiekuna o złym samopoczuciu i wezwanie pomocy wraz z automatycznym podaniem lokalizacji. Funkcja uruchamia alarm w aplikacji lub platformie opiekuna, a także włącza pomiary parametrów życiowych.

 

Zlokalizuj chorego,dzięki funkcji  LocationTracker

Szybko zlokalizuj bliską osobę, gdy będzie w sytuacji zagrożenia zdrowia, dzięki automatycznie uruchamianej funkcji wykrywania lokalizacji. Wyzwalanie tej możliwości przez przycisk CareButton, daje opiekunowi pewność, że zawsze odnajdzie chorego, nawet gdy on sam nie będzie w stanie określić, gdzie się znajduje.

 

Sprawdzaj, czy chory ma założoną opaskę,dzięki funkcji  Band Mode

Dowiedz się, czy bliska Ci osoba ma opaskę na nadgarstku, czy ją ładuje. Wykrywaj nietypową aktywność i zapobiegaj sytuacjom zagrożenia zdrowia i życia. Pierwsza taka funkcja w urządzeniach telemedycznych pozwala na jeszcze większą poprawę bezpieczeństwa.

 

Przypominanie o konieczności zażycia leków, dzięki funkcji  Pill  Manage

Wyznacz godziny zażycia konkretnych leków na poziomie aplikacji mobilnej SiDLY Care i miej pewność ich przyjęcia przez użytkownika opaski, dzięki funkcji przypominania poprzez sygnały dźwiękowe.

 

Analizuj aktywność fizyczną, dzięki funkcji Step Checker

Zbieraj dane o swojej aktywności fizycznej, dzięki funkcji StepChecker. Analizuj przebyty dzienny lub miesięczny dystans oraz natężenie wysiłku.

 

Badaj przyczyny złego samopoczucia, dzięki funkcji  Air Monitor

Dowiedz się skąd bierze się Twoje złe samopoczucie. Dokonuj pomiarów medycznych,a także monitoruj warunki środowiskowe i atmosferyczne. Dzięki funkcji AirMonitor przekonasz się, czy Twoja niedyspozycja jest spowodowana przez otaczające Cię środowisko.

 

Dlaczego warto nosić opaskę?

Korzyści dla opiekuna

 • Miej świadomość stanu zdrowia bliskiej osoby, dzięki stałemu monitorowaniu ważnych parametrów życiowych. Natychmiast reaguj w przypadku sytuacji alarmowej.Sprawdzaj i dokonuj regularnych pomiarów w dyskretny sposób,bez zakłócania rytmu dnia codziennego i zbędnego denerwowania bliskiej osoby.Spraw, aby bliska osoba poczuła się pewnie i bezpiecznie,dzięki możliwości wezwania pomocy i łatwego powiadomienia Cię o upadku,omdleniu czy złym samopoczuciu.Unikaj spędzania czasu w kolejkach oraz długiego oczekiwania na podjęcie właściwej terapii.Pozwól bliskiej osobie zachować niezależność, dzięki możliwości monitorowania stanu zdrowia i automatycznego przesyłania raportów do opiekuna lub lekarza.

 

 • Opiekuj się bliską osobą z każdego miejsca nie ograniczając jej i swojej swobody, dzięki całkowitej mobilności i dyskrecji urządzenia. Wyniki pomiarów są regularnie przesyłane na specjalnie stworzoną do tego aplikację na tablet i telefon komórkowy oraz całodobową platformę webową, dzięki czemu opiekun ma stały dostęp do informacji o parametrach życiowych bliskiej osoby.Wyniki pomiarów są regularnie przesyłane na specjalnie stworzoną do tego aplikację na tablet i telefon komórkowy oraz całodobową platformę webową, dzięki czemu opiekun ma stały dostęp do informacji o parametrach życiowych bliskiej osoby.

 

Strategia Działania SiDLY, CSR

SiDLY to producent i dostawca nowoczesnych urządzeń i systemów do telematyki medycznej. SiDLY łączy świat nauki, biznesu, medycyny. Stawiamy na najlepszych pracowników, budujemy relacje z naszymi klientami i partnerami. Najważniejsze są dla nas satysfakcja klienta i jakość wykonanych produktów. W strategię działania SiDLY wpisuje na stałe Zasady Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu (CSR). Działamy broniąc ważnych dla firmy i społeczeństwa wartości, aktywnie włączając się w działania charytatywne i społeczne.

 

MISJA SYSTEMU TELEOPIEKI NASZSENIOR.PL

NASZYM CELEM JEST TWORZENIE WARUNKÓW DLA GODNEJ I WYGODNEJ STAROŚCI.

WSZYSTKO, CO MOŻESZ SOBIE WYOBRAZIĆ JEST REALNE.

 

Teleopieka NaszSenior.pl jest systemem wspierającym opiekę nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi, które w sytuacjach krytycznych lub wymagających interwencji niejednokrotnie nie są zdolne do wykonania jakiejkolwiek czynności. Produkt jest skierowany przede wszystkim do instytucji pomocy społecznej.

ROZWIĄZANIE BUDUJĄ:

system komputerowy oraz identyfikator personalny, opaska monitorująca z przyciskiem SOS, pulsoksymetr oraz kamera analizująca. Urządzenia służą do zbierania danych o podopiecznych: obecność, ruch, tętno, kroki, temperaturę skóry, poziom SPO2, przemieszczanie się po wyznaczonych obszarach mieszkania. Gromadzone dane przesyłane są do systemu komputerowego. W nim podlegają głębokiej analizie statystycznej i służą do budowania indywidualnych modeli zachowań osób.

DZIAŁANIE SYSTEMU KOMPUTEROWEGO UŻYWA ROZWIĄZAŃ SZTUCZNEJ INTELIGENCJI W ZAKRESIE EKSPLOROWANIA DANYCH.

Rezultatem jest wykrywanie stanów odbiegających od personalnego modelu zachowań (upadki, zasłabnięcia, bezdechy, późne przebudzenia, częste lub rzadkie wizyty w toalecie lub kuchni, przebudzenia nocne itp.) i w pełni automatyczne informowanie opiekunów lub rodziny przy użyciu SMS, e-mail lub telefonu stosownie do ustalonych form komunikacji. System wykrywając stany nieprawidłowe lub krytyczne równie skutecznie identyfikuje trendy korzystne np. aktywność, rozwój intelektualny, pozytywne myślenie na podstawie dostarczanych parametrów. System teleopieki NaszSenior.pl stosownie do zdefiniowanej wagi alarmu automatycznie przekazuje powiadomienie nawet w czasie 1 minuty. System teleopieki NaszSenior.pl udostępnia również zautomatyzowany system rejestracji i planowania czasu pracy opiekunów, co zapewnia wysoki poziom kontroli realizacji powierzonych zadań pracownikom. System teleopieki NaszSenior.pl od momentu wdrożenia przynosi wszystkim użytkownikom wymierne korzyści

NIEUCHRONNE STARZENIE SIĘ SPOŁECZEŃSTWA.

Wskaźniki demograficzne, które opisują długość życia społeczeństwa, mówią̨ jednoznacznie o systematycznym wzroście średniego wieku obywateli w państwach rozwiniętych.

Starość demogradia opieka

Z danych statystycznych wynika, że stałej pomocy oraz regularnej opieki w naszym kraju wymaga ponad 1.500.000 osób w wieku 65+.Alternatywą przeprowadzki do obcego miejsca jest opieka domowa. Jest to rozwiązanie bardzo komfortowe dla osoby starszej.

 .

 

 

DOSTĘP DO DANYCH NA URZĄDZENIACH MOBILNYCH

Teleopieka jest usługą, która pozwala ludziom, zwłaszcza starszym lub niepełnosprawnym do samodzielnego życia we własnym domu.

ISTOTNY JEST SPOKÓJ DLA RODZINY, PRZYJACIÓŁ I OPIEKUNÓW, KTÓRZY MAJĄ ŚWIADOMOŚĆ WSPARCIA BLISKICH.

Dyskutując na temat systemów Teleopieki zwracamy dużo uwagi na zachowanie godności i niezależności. Teleopieka NaszSenior.pl wprowadza do życia podopiecznych technologię i opiekunów. Wybór zakresu usług oraz wykorzystywanych urządzeń jest indywidualny i dostosowany do potrzeb i oczekiwań. Oferta jest szeroka. Począwszy od prostych urządzeń przywoławczych, aż po czujniki obecności, ruchu, upadków, lokalizacyjnych. Najważniejsze, aby w wybranym zakresie informacje były przekazywane przez 7 dni w tygodniu, przez całą dobę, przez 365 dni w roku

NAJWAŻNIEJSZE JEST JEDNAK, ABY INFORMACJA O STANACH ALARMOWYCH BYŁA PRZEKAZYWANA NATYCHMIAST.

System Teleopieki NaszSenior.pl zbiera dane, przetwarza je, analizuje a w przypadku przekroczenia progów alarmowych wysyła informacje do opiekunów lub bliskich. Wiadomości dostarczane są w formie SMS lub e-mail. Opiekunowie lub bliscy mogą w każdej chwili połączyć się z serwisem internetowym NaszSenior.pl, aby dokładniej zapoznać się z licznymi raportami, które odzwierciedlają aktywność, czy stan zdrowia podopiecznych. Strona internetowa jest dostosowana nie tylko do możliwości oferowanych przez komputery, ale także do urządzeń mobilnych (smartphone lub tablety).

  

 

 

 

TWOJE OSOBISTE EKG ZAWSZE Z TOBĄ

 • Czy można zaoszczędzić czas, pieniądze a przede wszystkim zdrowie?
 • Na kiedy masz wizytę do kardiologa?
 • Czy badania EKG wykonujesz wtedy gdy jestes u lekarza, a nie gdy dzieją sie niepokojące objawy?
 • Nie można zdiagnozować twoich objawów?
 • Jestes po zabiegu?
 • Przyjmujesz lekarstwa?
 • Jestes w trakcie chemioterapii?

EVENT HOLTER to najnowocześniejsze rozwiązanie do monitorowania Twojego zdrowia.

EVENT HOLTER 

Badanie EKG w gabinecie trwa kilka minut, klasyczny Holter rejestruje przez 24 godziny, Event Holter rejestruje zdarzenia kardiologiczne przez kilka lub kilkanaście dni.

 

ZALETY

Jeżeli w czasie badania w gabinecie EKG jest prawidłowe, jeżeli Holter 24 godziny nic nie wykazał, a Ty nadal odczuwasz dziwne dolegliwości w domu, w pracy, podczas spaceru, podczas treningu - jest to urządzenie dla Ciebie.

EHO-MINI Event Holter to nowoczesne, niewielkie urządzenie do badania EKG i wysyłania wyników natychmiast po wykonaniu.

Służy do długoterminowego diagnozowania pacjenta. Aparat współpracuje z platformą informatyczną CardioWEB, na którą są przesyłane wyniki badań.

Pacjent jednym przyciskiem uruchamia procedurę badania i przesyłania wyników, co szczególnie ważne w momentach dyskomfortu lub złego samopoczucia.

 


GDY ODCZUWASZ ...

 • Czy czujesz ból lub dyskomfort w klatce piersiowej?
 • Czy masz kołatania serca?
 • Czy masz obrzęki nóg?
 • Czy zdarzają Ci się zasłabnięcia, zawroty głowy lub omdlenia?
 • Czy występuje u Ciebie zmęczenie, senność w ciągu dnia?

 

 

DLA KOGO ?

Osoby:

 • po zawałach,
 • wszczepieniu stendów
 • z chorobami układu naczyniowego
 • z nadciśnieniem
 • z chorobą wieńcową
 • z nieregularnymi zaburzeniami kardiologicznymi
 • w trakcie chemioterapii
 • uprawiające sport

 

 

SERCE KOBIETY

Z ostatnich badań wynika, że kobiety chorują na serce częściej niż mężczyźni. Z powodu chorób układu sercowo-naczyniowego umiera w Polsce rocznie ok. 82 tys. mężczyzn i ok. 91 tys. kobiet, co stanowi łącznie 43 proc. wszystkich zgonów mężczyzn i aż 55 proc. wszystkich zgonów kobiet. Dane te obalają dwa powszechne mity - o tym, że nadumieralność z powodu chorób układu krążenia dotyczy wyłącznie mężczyzn i że nowotwory są główną przyczyną zgonów wśród kobiet.

 

 

 

 

DIAGNOZUJEMY

 • rzadko występujące arytmie, kołatania serca
 • rzadko występujące zaburzenia przewodnictwa, zwolnienia akcji serca
 • przyczyny omdleń i stanów przedomdleniowych
 • występowanie arytmii i zaburzeń przewodnictwa nie odczuwanych przez pacjenta (tak zwanych "niemych")
 • występowanie zaburzeń rytmu i zaburzeń przewodnictwa w godzinach nocnych
 • nieprawidłowości w funkcjonowaniu stymulatorów i innych urządzeń elektrycznych wspomagających pracę serca
 • ocenić skuteczność leczenia farmakologicznego
 • "nieme" niedokrwienie mięśnia sercowego
 • skuteczność i bezpieczeństwo stosowanego leczenia